Doua vorbe sa va spun ...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Doua vorbe sa va spun ...

Mesaj Scris de admin la data de Sam 11 Dec 2010 - 20:14

Salut  Bun venit vizitatorule !

''Pasi pe nisip ''  este un site de discutii pe teme variate , cu topice usor adaptabile in functie de preferintele membrilor sai .

Ca orice forum are ''Conditii de utilizare'' standard  pe care fiecare vizitator le poate citi intrand la  ''Inregistrare'' si pentru care trebuie sa-si dea acordul de vrea sa devina membru  : nu sunt  adeptul unor reguli in plus  care sa incorseteze libera exprimare  ,  imi doresc doar ca bunul simt sa primeze , sa putem crea o atmosfera frumoasa ,cu un limbaj decent si fara atacuri la persoana .

Un forum  este un loc al dezbaterii , al schimbului de idei si  opinii , este prin excelenta o constructie de grup si nu poate fi revendicat in nume propriu  de cineva prin prisma faptului  ca l-a activat si il administreaza  : in virtutea acestui principiu , din postura de admin  voi incerca sa am intotdeauna o pozitie constructiva si impartiala , la discutii  participand ca  simplu membru .

''Verba volant , scripta manent '' , spuneau latinii : poate ai sa doresti la un moment dat  radierea contului , se va face dar nu ti se vor sterge  postarile , lucru mai dificil de realizat cand numarul acestora este mare si fara a schimba  sensul discutiilor in contextul dat .

Multumesc pentru timpul acordat si cu speranta ca ti-am starnit interesul te invit  in mica noastra comunitate !  
  hai

Ultima editare efectuata de catre admin in Dum 12 Feb 2012 - 19:49, editata de 1 ori

admin
boboc
boboc

Puncte : 3010
Reputatie : 24
Data de inscriere : 08/02/2010

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum