Reclama , sufletul comertului ...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Reclama , sufletul comertului ...

Mesaj Scris de Geo la data de Lun 26 Ian 2015 - 21:31

FEROMONII STRONG MAGNET

Sexologii din București sunt îngroziți. Nu au mai văzut așa ceva până acum. Bărbații, care zilnic timp de o lună folosesc feromoni, au stabilit noi relații în medie cu aproximativ 4 femei. Secretul feromonilor a fost descoperit abia în urma unor teste riguroase efectuate de Universitatea din Scranton din SUA.

Noii feromoni sunt elaborați în baza noului compus unic. Acțiunea lui este ieșită din comun și acționează pe mai multe planuri. Folosit în zona feței și gâtului stimulează hipotalamusul - zonă din creierul femeii care este responsabilă de dorința sexuală. Din acest motiv bărbătul pare a fi mult mai bărbat, puternic și atractiv ca pentru un potențial partener, crește senzația de siguranță și mărește apetitul sexual. Acest compus de asemenea reduce stresul bărbaților, precum și mărește încrederea de sine. În plus, mai are și alte beneficii.

Acest nou compus din noii feromoni este androstadnienonul. Sub denumirea științifică, acesta se regăsește în organismul uman, printre altele în transpirație și în lichidul seminal. Sub formă de feromoni Strong Magnet ®, androstadnienonul natural este și mai concentrat. Datorită acestui lucru acționează imediat după aplicare.

Ultima editare efectuata de catre Geo in Lun 26 Ian 2015 - 21:33, editata de 1 ori

Geo
senior
senior

Puncte : 27557
Reputatie : 329
Data de inscriere : 21/03/2010

http://www.youtube.com/user/27Dune

Sus In jos

Re: Reclama , sufletul comertului ...

Mesaj Scris de Geo la data de Lun 26 Ian 2015 - 21:32

Deja după o doză de androstien femeia începe imediat să se intereseze de bărbatul parfumat și încearcă să-l agațe. După prima zi, bărbații au început să meargă la întâlniri cu femei noi cunoscute, dar asta era de abia începutul. Folosind zilnic feromonii Strong Magnet ®, aceștia induc creierul femeii într-o stare de interes continuu față de bărbați și mărește apetitul sexual. Elimină stresul și oboseala, și totodată, modifică poziția neutră în dorința de a acționa.

Feromonii Strong Magnet ® au devenit foarte populari printre bărbați. Au obținut opinii fantastice din partea sexologilor. Au trecut prin cele mai riguroase teste și sunt certificate. Obțin non stop noi opinii pozitive de la bărbații care și-au mărit succesul la femei .

Click aici pentru a comanda feromoni Strong Magnet

Geo
senior
senior

Puncte : 27557
Reputatie : 329
Data de inscriere : 21/03/2010

http://www.youtube.com/user/27Dune

Sus In jos

Re: Reclama , sufletul comertului ...

Mesaj Scris de Geo la data de Lun 26 Ian 2015 - 21:35

Am clic-uit eu da' degeaba